Czyszczenie mebli ze skóry – czyszczenie kanap Poznań

Oferujemy profesjonalne i trwałe czyszczenie mebli skórzanych. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem używamy najlepszych środków, które doskonale usuwają wszelkie zabrudzenia.

Zajmujemy się dokładnym odkurzaniem, będącym kluczowym elementem w sprzątaniu wszystkich powierzchni. Z sofy, krzeseł, puf, czy foteli skórzanych pozbywamy się pozostałości tłuszczu i brudu, oraz docieramy do trudno dostępnych miejsc. Proponujemy także pielęgnację skóry, która nada jej miękkości. Odpowiednio niwelując brud, przywracamy przedmiotom ich pierwotny wygląd.

Nasze usługi sprawiają, że tapicerka:

  • nie zmienia koloru i nie płowieje,
  • jest delikatna i przyjemna w dotyku,
  • staje się odporna na zabrudzenia.

Aby nie zniszczyć mebli ze skóry, należy wykonywać czyszczenie regularnie i prawidłowo. Dzięki temu można zapobiec powstawaniu zanieczyszczeń oraz pęknięć materiału. Używanie nieodpowiednich, niebezpiecznych dla danego materiału środków przynosi więcej szkody niż pożytku. Dlatego już dziś zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy solidne i profesjonalne usługi.

Usuwanie plam i zanieczyszczeń ze skóry

Największym problemem podczas czyszczenia przedmiotów ze skóry są różnego rodzaju plamy. Ich usunięcie wymaga użycia odpowiedniego detergentu, który w żaden sposób nie uszkodzi przedmiotu, dlatego czyszczenie tapicerki meblowej powinien wykonywać tylko doświadczony specalista. Zajmujemy się niwelowaniem między innymi: śladów po tłuszczu, długopisach, flamastrach, winie czy czekoladzie.

Profesjonalne czyszczenie dywanów na terenie Poznania i okolic

Chociaż wielu właścicieli decyduje się na czyszczenie poszczególnych zanieczyszczeń domowymi sposobami, nie przynoszą one oczekiwanego efektu. Decydując się na współpracę z naszą firmą, mają Państwo pewność dokładnego i trwałego pozbycia się plam. Pracujemy przy pomocy profesjonalnych środków dedykowanych meblom ze skóry. Skład poszczególnych specyfików jest w pełni bezpieczny dla tego typu materiałów i pozwala przywrócić im pierwotny blask.

Już dziś warto zadbać o wygląd swojego mieszkania. Skórzane fotele, krzesła czy pufy wymagają odpowiedniego traktowania i pielęgnacji. Powstałe plamy należy usunąć możliwie szybko. Tylko takie działanie zapewni im doskonały wygląd. W razie jakichkolwiek wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji. Na wszystkie pytania dotyczące możliwości i sposobów czyszczenia mebli skórzanych chętnie odpowiemy mailowo i telefonicznie.

Skontaktuj się z nami

    Kontakt