Dezynfekcja ozonem – ozonowanie biur i samochodów Poznań

Ozon to gaz charakteryzujący się specyficznym zapachem. Wykorzystuje się go do dezynfekcji, ponieważ ma właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze i silnie utleniające. Usługa ozonowania jest wykonywana przez odpowiednio przeszkolonych pracowników z użyciem profesjonalnego sprzętu. Ozonowanie ma zastosowanie w wielu branżach i dziedzinach życia. Dezynfekcja sprawdzi się w domach, lokalach użytkowych i dużych przedsiębiorstwach przemysłowych.

Mobilna Myjnia Mep oferuje ozonowanie:

  • magazynów, hal, przechowalni,
  • samochodów i innych środków transportu,
  • produktów spożywczych,
  • biur i lokali mieszkalnych,
  • gabinetów i przychodni.

Koszt pracy uzależniony jest od powierzchni obiektu, którą trzeba zdezynfekować oraz czasu pracy generatorów ozonu. Korzystając z naszych usług, zyskujesz pewność, że zlecona praca zostanie wykonana dokładnie i możliwie szybko. Jesteśmy profesjonalistami, dysponujemy specjalistycznym sprzętem do dezynfekcji i mamy wieloletnie doświadczenie w branży sprzątającej. Wykonaliśmy mnóstwo zleceń dla placówek oświatowych, hoteli i Klientów indywidualnych. Mamy stałych odbiorców, którzy są zadowoleni z rezultatów osiągniętych po zakończonej współpracy. Zależy nam na ciągłym rozwoju firmy, dlatego dużą wagę przykładamy do zapoznawania się z najnowocześniejszymi metodami czyszczenia i systematycznie pozyskujemy środki czystości wysokiej jakości. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, gwarantujemy solidne i szybkie wykonanie zlecenia oraz dojazd do Klienta.

Dlaczego warto wybrać ozonowanie

Skuteczność ozonowania wynika z zastosowanego stężenia ozonu. Duże stężenie gwarantuje szybsze zdezynfekowanie powierzchni. Odpowiednio zaplanowany system dezynfekcji pozwala na uzyskanie pożądanych efektów. Procedura powoduje neutralizację nieprzyjemnych zapachów pochodzących z dymu tytoniowego, alergenów, zarodników i pleśni. Oczyszczony lokal jest wolny od groźnych substancji (zdarza się, że powietrze w rzadko czyszczonych klimatyzacjach jest szkodliwe dla zdrowia). Ozonowanie biur i samochodów polecane jest alergikom i osobom, które mają wrażliwą skórę. Standardowo do sprzątania wykorzystuje się detergenty, które zawierają wiele niebezpiecznych związków. Znacznie korzystniejsze jest ozonowanie. Za pomocą tej metody można zdezynfekować wiele produktów. W celu poprawienia jakości pracy wprowadziliśmy usługi mobilne. Dojeżdżamy pod wskazany w zamówieniu adres i wykonujemy prace zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

Skontaktuj się z nami

    Kontakt