Chemiczne czyszczenie skóry kanap oraz mebli tapicerowanych Poznań – Rataje

„Najlepiej wypoczywa się w czystości.”

Chcąc zadbać o Wasze 4 ściany i obejście, jesteśmy w stanie wykonać wachlarz usług obejmujących profesjonalne pranie i czyszczenie, by sprostać najśmielszym oczekiwaniom. Nie ma dla nas znaczenia, czy Państwa miejscem zamieszkania są poznańskie Rataje, Swarzędz czy Środa Wielkopolska. Przyjedziemy wyprać waszą kanapę i wykładziny, a korzystając z okazji, zaoferujemy czyszczenie dywanów i pranie mebli tapicerowanych. Wyczyścimy narożnik ze skóry i wypierzemy też fotel, w którym już wieczorem tego samego dnia będziecie mogli obejrzeć ulubiony serial. Jednak zanim to się stanie, specjalistyczną szorowarką doczyścimy poszarzały parkiet w altance, umyjemy taras. A naszym talerzem do kostki brukowej wyczyścimy państwa podjazd, sprawiając, by wyglądał jak w dniu odbioru. Życząc udanego wieczornego seansu, umyjemy płot z mchu, i zabierzemy dywan, by następnego dnia odwieźć czysty i pachnący. Ofertę obejmującą pranie wykładzin, tapicerki meblowej i czyszczenie mebli kierujemy do wszystkich, którzy cenią sobie usługi realizowane na najwyższym poziomie.

Pranie wykładziny i czyszczenie mebli tapicerowanych

Przypadkowe plamy, zabrudzenia wynikające z upływu czasu, zalegający kurz z zarazkami – w każdym domu czy biurze prędzej czy później zachodzi potrzeba gruntownego czyszczenia i niestandardowego prania. Stosujemy wyłącznie sprawdzoną, skuteczną i bezpieczną chemię, także do mebli tapicerowanych, oferując przystępny cennik.

Skorzystaj z naszych usług w dowolnych okolicznościach – po przeprowadzce, remoncie, z myślą o sprzedaży czy przed świętami. Jesteśmy do dyspozycji zarówno w Poznaniu, na Ratajach, jak i w okolicznych miejscowościach. Chemiczne i mechaniczne metody pozwalają odzyskać nieskazitelną czystość i świeżość mebli, tapicerki czy dywanów.

Czyszczenie dywanów i wykładzin

Jeśli chcesz zadbać o higienę i porządek w mieszkaniu lub biurze, to zacznij od podłogi. Systematyczne pranie wykładzin pomoże Ci w walce z roztoczem i zabrudzeniami, czyli czynnikami, które mogą wywoływać alergię oraz wpływać na pogorszenie jakości powietrza w pokoju.

Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, proponujemy chemiczne czyszczenie dywanów w Poznaniu. Nasza firma obsługuje Rataje i inne dzielnice stolicy Wielkopolski. Usługi świadczymy przy użyciu profesjonalnego sprzętu i środków piorących. Za ich pomocą usuwamy wszelkie plamy z kawy, soku czy błota. Wykładziny czyścimy bezpośrednio w domu Klienta. Stosujemy technikę zapewniającą nieprzemaczanie tkaniny. Dzięki temu dywany są szybko suche i pachną świeżością. Dodatkowo serwis gwarantuje atrakcyjne ceny i szybki czas realizacji — zapraszamy do kontaktu!

Czyszczenie i pranie kanap

Chcesz usunąć plamy z sofy lub fotela? Oferujemy efektywne pranie kanapy w Poznaniu i okolicach. Korzystając z naszego serwisu, zyskujesz gwarancję niskiej ceny. Jej wysokość uzależniona jest od wielkości i stanu mebla, dlatego wyceny dokonujemy na miejscu. W ramach usługi punktualnie przyjedziemy pod wskazany przez Ciebie adres.

Skuteczne czyszczenie kanapy wymaga użycia specjalistycznego sprzętu i środków. My stosujemy najlepsze na rynku i bezpieczne dla środowiska preparaty. Znamy je od lat i mamy pewność, że są nieszkodliwe. Poza tym doskonale działają na tzw. trudne plamy z herbaty czy czerwonego wina. Ich dodatkową zaletą jest neutralizacja nieprzyjemnych zapachów np. potu, kociego moczu, tytoniu itp. Wielu Klientów zamawia pranie kanap po remontach celem usunięcia z nich pyłu i zabrudzeń. Zadzwoń do nas i przekonaj się, że warto z nami współpracować!

Czyszczenie i pranie mebli

Zależy Ci na zadbanym wnętrzu mieszkania? W Poznaniu możesz zamówić czyszczenie mebli tapicerowanych oraz ze skóry właśnie u nas. Od lat działamy w branży zajmującej się profesjonalnym utrzymaniem porządku w domach i biurach. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem umożliwiającym pranie tapicerki meblowej bez przemaczania. Dzięki temu tkanina jest sucha w ciągu kilku godzin.

W trakcie świadczenia usług używamy łagodnych środków, które usuwają brud i brzydkie zapachy. Polecamy ozonowanie materacy w sypialniach, także dziecięcych. Wysoka temperatura niszczy roztocze, bakterie i wirusy. Dodatkowo metoda ta jest całkowicie neutralna dla mieszkańców i korzystna dla alergików.

Jeśli chcesz skorzystać z prania lub czyszczenia mebli, zadzwoń. Ustalimy dogodny dla Ciebie termin i przyjedziemy pod wskazany adres. Zapewniamy serwis w dobrej cenie!

Skontaktuj się z nami

    Kontakt