DLA DOMU I OGRODU

„Najlepiej wypoczywa się w czystości.”

Chcąc zadbać o Wasze 4 ściany i obejście, jesteśmy w stanie wykonać wachlarz usług obejmujących profesjonalne pranie i czyszczenie, by sprostać najśmielszym oczekiwaniom.

Nie ma dla nas znaczenia, czy Państwa miejscem zamieszkania są poznańskie Rataje, Swarzędz czy Środa Wielkopolska. Przyjedziemy wyprać waszą kanapę i wykładziny, a korzystając z okazji, zaoferujemy czyszczenie dywanów i pranie mebli tapicerowanych. Wyczyścimy narożnik ze skóry i wypierzemy też fotel, w którym już wieczorem tego samego dnia będziecie mogli obejrzeć ulubiony serial.

Jednak zanim to się stanie, za pomocą szorowarki doczyścimy poszarzały parkiet w altance, umyjemy taras. A naszym talerzem do kostki brukowej wyczyścimy państwa podjazd, sprawiając, by wyglądał jak w dniu odbioru. Życząc udanego wieczornego seansu, umyjemy płot z mchu, i zabierzemy dywan, by następnego dnia odwieźć czysty i pachnący. Ofertę obejmującą pranie wykładzin, tapicerki meblowej i czyszczenie mebli kierujemy do wszystkich, którzy cenią sobie usługi realizowane na najwyższym poziomie.

Skontaktuj się z nami

    Kontakt