Czyszczenie i mycie elewacji, kostki brukowej, posadzek i witryn Poznań

„W firmach bywa różnie ale Porządek musi być!”

Przygotowaliśmy obszerny zakres usług z myślą o firmach i mniejszych przedsiębiorstwach. Dysponując specjalistycznym sprzętem przystosowanym do nieprzerwanej pracy przy zleceniach wielkometrażowych, wykonujemy kompleksowe czyszczenie elewacji, kostki brukowej, a także posadzek. Otwarcie mówimy TAK innowacyjnym metodą czyszczenia, takim jak aktywna piana (krótki czas schnięcia) oraz para wodna (redukcja ścieków i detergentów). Na naszą ofertę składają się też sprawdzone technologie jak mycie wysokociśnieniowe oraz dezynfekcja ozonem (przedszkola, siłownie, gabinety stomatologiczne i lekarskie). Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia i dopasowanie się do potrzeb oraz warunków. Szanujemy Wasz czas i Wasze pieniądze. Wykonujemy usługi jednorazowe oraz zlecenia długoterminowe obejmujące zarówno mycie witryn, jak i pranie mebli. Naszą dewizą jest dokładność i spełnienie oczekiwań klienta. Ofertę kierujemy do osób prywatnych, a także do firm działających na terenie Poznania i okolic.

Mycie witryn i paneli fotowoltaicznych oraz wiele innych usług

Wykonujemy wszelkie prace wewnątrz budynku firmowego, np. czyszczenie posadzek, pranie dywanów, dezynfekcję ozonem czy mycie witryn. Kompleksowo dezynfekujemy samochody – auta osobowe, busy czy tiry.

Dbamy o otoczenie Twojej firmy niezależnie od tego, co jest przedmiotem jej działalności. Wiemy, jak ważne jest chociażby czyszczenie elewacji i kostki brukowej, aby zapobiec rozwojowi chwastów czy mchu. Jeśli posiadasz instalację fotowoltaiczną, wyczyścimy zainstalowane na dachu lub podłożu moduły, dzięki czemu efektywność poboru energii będzie optymalna.

Skontaktuj się z nami

    Kontakt