Mycie ciśnieniowe ogrodzeń, płotów i elewacji Poznań

Oferujemy specjalistyczne, kompleksowe usługi obejmujące czyszczenie pod ciśnieniem ogrodzeń, elewacji oraz płotów. Zajmujemy się myciem powierzchni z dowolnego rodzaju materiałów, m.in. piaskowca, kamienia, klinkieru, cegły, drewna, płyt betonowych i innych surowców. Dysponujemy nowoczesnymi, profesjonalnymi narzędziami i sprzętami pozwalającymi na szybkie i przede wszystkim efektywne zrealizowanie każdego zlecenia.

Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Myjemy ogrodzenia i elewacje w domach prywatnych, a także obiektach przemysłowych, usługowych czy należących do instytucji publicznych. Obsługujemy zakłady pracy, hale, magazyny, sklepy wielkopowierzchniowe, budynki biurowe, szkoły, przedszkola, hotele oraz dowolne inne lokale i obiekty. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem, dobierając odpowiednią metodę czyszczenia. Zazwyczaj myjemy pod ciśnieniem przy użyciu profesjonalnej myjki wysokociśnieniowej oraz ciepłej wody demineralizowanej, ale w wybranych przypadkach wykorzystujemy również bezpieczne, delikatne środki myjące. Nie używamy drażniących, agresywnych detergentów.

Dokładne czyszczenie ogrodzenia

Zajmujemy się skutecznym usuwaniem z ogrodzeń i elewacji zabrudzeń różnego rodzaju. Usługa mycia polega na likwidacji zanieczyszczeń, które nie związały się trwale z powierzchnią płotu albo ściany budynku. Należą do nich przede wszystkim nieczystości z kurzu i piasku. Wykonujemy też czyszczenie wspomnianych powierzchni, czyli usuwanie zabrudzeń, które związały się na stałe z daną nawierzchnią, takich jak m.in. mech, grzyby, pleśń czy algi. Ponadto likwidujemy również tłuste plamy, rdzę konstrukcyjną, zabrudzenia komunikacyjne, z sadzy i opałów kominowych, a także zanieczyszczenia powstałe w wyniku działania czynników atmosferycznych.

Gwarantujemy sprawną realizację zleceń oraz konkurencyjne ceny. Koszt usługi zależy od kilku czynników, przede wszystkim rodzaju prac do wykonania, typu zanieczyszczeń oraz powierzchni do umycia. W przypadku dużych albo regularnych zleceń oferujemy korzystne zniżki. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych sprzętów oraz sprawdzonych metod możemy zaoferować bardzo szybkie wykonanie prac. Zazwyczaj wymycie elewacji domu jednorodzinnego zajmuje nam jeden dzień. Mamy bogate doświadczenie we wspomnianym zakresie. Służymy również fachowym doradztwem w zakresie m.in. odpowiedniego dbania o płoty czy elewację, aby jak najdłużej zachować ich funkcjonalność oraz estetykę.

Skontaktuj się z nami

    Kontakt