Parowe czyszczenie taśm produkcyjnych i maszyn przemysłowych Poznań

Firma MEP to doświadczony partner, który od wielu lat działa w Wielkopolsce. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów biznesowych. Ta konkretna oferta jest skierowana do zakładów zajmujących się przetwórstwem mięsa, warzyw i owoców. Proponujemy im parowe czyszczenie taśm produkcyjnych. Ma ono kluczowe znaczenie w zachowaniu niezbędnego ładu i higieny w trakcie pracy. Wpływa na jakość wytwarzanych wyrobów, a co za tym idzie – na ich zbyt oraz zysk firmy.

Zespół wykonujący zlecenie w hali produkcyjnej używa parownicy przemysłowej do:

  • czyszczenia całej linii technologicznej,
  • usuwania osadu z powierzchni blatów roboczych,
  • eliminowania różnych zabrudzeń np. przypalenia z blach piekarniczych.

Do tej pory zaufało nam wielu Klientów, którzy cyklicznie korzystają z naszego serwisu.

Czyszczenie sposobem konserwacji maszyn

Drugim ważnym aspektem, na który zwracamy Twoją uwagę, jest fakt, że czyste sprzęty działają dłużej i bez usterek. W związku z tym ważne jest okresowe czyszczenie maszyn na produkcji. Dzięki temu zabiegowi Twoje urządzenia będą pracowały dłużej i wydajniej. To najprostszy sposób, by obniżyć koszty ich eksploatacji związane z wymianą podzespołów. Pamiętaj, że każdy nieplanowany przestój należy postrzegać w kategoriach rosnących strat i kosztów. Dlatego naprawdę warto zaufać specjalistom, którzy zadbają o stan linii technologicznej.

Używane przez nas parownice przemysłowe generują mocne uderzenie gorącej wody w postaci mgiełki. W ten sposób niwelujemy wszelkie nieczystości nawet w trudno dostępnych miejscach. Wysoka temperatura nie sprzyja rozwijaniu się:

  • bakterii,
  • wirusów,
  • grzybów i pleśni.

Stopień skomplikowania mechanizmów linii produkcyjnych zwiększa ryzyko gromadzenia się resztek wsadu. Poza tym, jeśli zajmujesz się wyrobem wędlin, powstaje osad z tłuszczu. W takich warunkach nietrudno o awarię. Jednym ze sposobów ich uniknięcia jest parowe czyszczenie maszyn przemysłowych. Polecamy je zwłaszcza firmom z branży spożywczej. Jeśli masz pytania związane z zakresem usług oferowanych przez MEP, skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami

    Kontakt